Grand Hotel Ontur, Çeşme
Grand Hotel Ontur Çeşme, Dalyan uç burunda, odaları Ege denizi ve Sakız Adası manzaralı olan 5 yıldızlı yarım pansiyon hizmet veren deluxe bir oteldir. Tercihiniz, alışılmışın dışında bir konaklama ve güzel bir anı yakalamak ise Grand Hotel Ontur Çeşme size kaliteyi, güveni ve temizliği bir aile ortamında sunuyor.
Grand Hotel Ontur eşsiz doğası, temiz denizi ve çevresi, muhteşem Sakız Adası manzarası ile Türkiye’nin gözbebeği Çeşme yarımadasında kurulmuş modern otelciliğin tüm imkanları ve memnuniyet garantili hizmet anlayışına sahip muhteşem bir tesistir. Dalyan’a 1 km, Çeşme’ye 4 km,Alaçatı’ya 10 km, İzmir’e 75 km, Adnan Menderes Havalimanı’na 90 km mesafededir.
Sağlık Kulübü ve Fitness Center’ımız, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, şok havuzu, egzersiz odaları, güzellik merkezi ve özel masaj salonları Açık yüzme aktivitelerimiz, 2 geniş havuz, güvenli ve emniyetli çocuk havuzu, animasyon ekibinin eşliğinde eğlence ve güneşin altında bolca istirahati içerir.
Otelimizde, Deniz ve Kara manzaralı seçenekleriyle standart odalar ve değişik suite kategorileriyle toplam 200 oda bulunmaktadır.
Grand Hotel Ontur aynı zamanda her türlü teknik donanıma sahip toplantı salonları ve deneyimli ekibi ile eşsiz bir toplantı ve kongre merkezidir.