Genel Bilgiler

Kongre Oteli
Grand Hotel Ontur, Çeşme

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, kongre süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından kongre bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 05 Mayıs 2024 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Olgu Bildirisi Özeti Gönderimi
Olgu bildiri özeti ile katılmak isteyenlerin bildiri özetlerini en geç 1 Nisan 2024 tarihine kadar www.hkhk2024.org sitesindeki bildiri bölümünden göndermeleri gerekmektedir. Özetlerin dijital kitapta yayımlanabilmesi için kongreye kayıt yaptırmış olmak gereklidir.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen TB Organizasyon ile irtibat kurunuz.